Shitore bologna - casalecchio

Elegancë dhe rehati në Bolonjë

Show Room-i i ri lindi në Qendrën Tregtare “MERIDIANA”Casalecchio di Reno (Bologna) , 200 m2 ekspozitë ku mund të njiheni me të gjitha koleksionet tona të reja.

Showroom-i i ri është krijuar për të ofruar një mjedis komod dhe mikpritës ku klientët tanë mund të eksplorojnë krijime të reja dhe të gjejnë frymëzim për të krijuar ambientin e tyre në një stil unik dhe padyshim të bërë në Itali.

Divanet nga zemra italiane arrijnë një objektiv të rëndësishëm, rezultat i punës intensive në ekip, pasionit dhe sakrificës.

Një showroom që i jep jetë procesit të rritjes në veri të Italisë, i lindur nga kërkesa e madhe nga klientët dhe dëshira për t’i bërë të njohura krijimet tona në të gjithë Italinë. NICOLAQUINTO Italia është një kompani që shquhet për cilësinë e produkteve dhe stilin e saj unik.

Zhvillimi i NICOLAQUINTO Italia është në rritje, së shpejti do të krijohen ekspozita të tjera dhe ndërkohë po i mbajmë sytë të fokusuar tek e ardhmja.

, dyqan divan Bologna Casalecchio, NICOLAQUINTO ITALIA

NICOLAQUINTO BOLOGNA

Via Aldo Moro, 20
Casalecchio di Reno

Oraret

nga HËN deri në SHAT 09:00-21:00
DIEL 10:00 - 20:00

Telefono tani

Dyqan Bolonja
+39 378 304 4499

Dyqani i Bolonjës

Via Aldo Moro, 20
Casalecchio di Reno (BO)

Ju zgjidhni kohën dhe
rezervoni një takim

Jeni të zënë gjatë gjithë ditës? Rezervoni një takim në kohën më të mirë për ju . Stafi ynë është gjithashtu i disponueshëm jashtë orarit normal të hapjes. Ne do të jemi në dispozicionin tuaj të plotë për t’ju këshilluar, për t’ju treguar të gjitha koleksionet dhe për t’ju lejuar të provoni çdo produkt të vetëm.

Chiama il numero

+39 0835204738​

Un nostro operatore sarà a tua completa disposizione per fissare un appuntamento secondo le tue esigenze.

prenota online il tuo appuntamento

Compila il form, un nostro operatore ti contatterà il prima possibile per confermare l’appuntamento.

Inserisci la data e l'orario che preferisci

Iscriviti alle newsletter

Iscriviti per  ricevere news e offerte del mondo NicolaQuinto.

Thirrni numrin

+39 0835204738

Një nga operatorët tanë do të jetë në dispozicionin tuaj të plotë për të caktuar një takim sipas nevojave tuaja.

rezervoni takimin tuaj online

Plotësoni formularin, një nga operatorët tanë do t’ju kontaktojë sa më shpejt të jetë e mundur për të konfirmuar takimin.

Shkruani datën dhe orën tuaj të preferuar

Regjistrohu për gazetat

Regjistrohu për  merrni lajme dhe oferta nga bota e NicolaQuinto .