Koleksioni i divaneve dhe kolltuqeve

Eksploroni koleksionin tonë ekskluziv, vizitoni dyqanet tona të divaneve dhe kolltukëve

Mirë se vini në koleksionin tonë të divaneve dhe kolltukëve , ku komoditeti i jashtëzakonshëm ndërthuret me dizajnin elegant. Çdo divan është bërë me kujdes artizanal dhe vëmendje ndaj detajeve. Vizitoni sallonet tona të divaneve Nicolaquinto për të shijuar një përvojë ndenjëse që shkon përtej pritshmërive.

Dyqanet tona

Nëse jeni duke kërkuar për një divan, zbuloni seksionin kushtuar dyqaneve të divaneve NicolaQuinto . Ju do të jeni në gjendje të gjeni informacion të detajuar për të gjitha vendndodhjet tona, duke e bërë më të lehtë gjetjen e dyqanit më afër jush.

ROME - VIA GREGORIO VII

Via Gregorio VII, 170

00165 – Romë (RM) – ITALI

Tel +39 06 83932206

Romën Lindore

QENDRA TREGTARE ROMAEST
Via Collatina, 858 – 00132 – Romë
Tel: +39 391 182 4698

matera

Showroom – Via la Martella, 117

75100 – Matera – Itali

Tel +39 0835 1975204

Prizë Matera

Showroom – Via Granulari, 14 – Zona Paip 2

75100 – Matera – Itali

Tel +39 0835 268073

POWER (Tito Scalo)

C. Comm.le Blerja e Polo Lucania

ZI Contrada S. Loja

85050 – Tito (PZ) – ITALI

Tel +39 0835 1975204

Tiranë

(tregtar i autorizuar)

Autostrada Tr-Dr km 5 – Mezez – TIRANE

Tel +355 044501526 / +355 (0)69 99 59 779

Bolonja

QENDRA TREGTARE Meridiana

Via Aldo Moro, 20

40033 – Casalecchio di Reno (BO)

Tel +39 378 304 4499

Salerno

QENDRA TREGTARE Le Cotoniere

Via dei Greci, 5

84100 – Salerno – Itali

tel. +39 3783044498

Zbuloni koleksionin e ri të divaneve dhe kolltukëve Nicolaquinto Italia

Koleksioni Nicolaquinto Italia përfaqëson thelbin e dizajnit dhe funksionalitetit, i cili shikon nga e ardhmja me një produkt të përsosmërisë. Nëse jeni duke kërkuar për një divan që jo vetëm të zbukuron hapësirën tuaj, por edhe t’ju ofrojë funksionalitet shtesë, jeni në vendin e duhur. Gjithmonë sinonim i cilësisë dhe rafinimit, Nicolaquinto Italia prezanton gamën e re të divaneve dhe kolltukëve të shtretërve idealë për çdo nevojë.

Personalizo ngjyrën, mbulesat dhe versionin

Divan me 2 krevate: për ata që duhet të kursejnë hapësirë ​​pa kompromentuar stilin. Ky divan 2-vendësh shndërrohet lehtësisht në një shtrat të rehatshëm, duke u bërë një element i domosdoshëm për ata që kanë mysafirë të shpeshtë ose hapësirë ​​të vogël.

Nëse ëndrra juaj është të keni një divan qoshe , Nicolaquinto Italia ju ofron zgjidhje inovative që përshtaten në mënyrë perfekte në çdo cep të shtëpisë tuaj. Dhe për ata që duan pak më shumë, divani i gadishullit ofron hapësirën ideale për t’u çlodhur pas një dite të gjatë.

Për ata që kanë nevojë për pak më shumë hapësirë, divani 3-vendësh është ideal. I madh, mikpritës dhe i projektuar për rehati maksimale.

Dhe mos harroni divanin krevat klasik, perfekt për ata që e duan funksionalitetin, i konfigurueshëm në versionet e kolltukut, dy-vendësh ose tre-vendësh. Me disa lëvizje të thjeshta, divani juaj shndërrohet në një shtrat të rehatshëm gati për të mirëpritur ju ose mysafirët tuaj.

Ku ta gjeni këtë koleksion të mrekullueshëm?

Në Nicolaquinto Itali dyqane divanesh . Jo vetëm që do të gjeni një gamë të gjerë divanesh, por edhe krevate kolltuke që integrohen në mënyrë perfekte me çdo stil arredimi. Vizitoni dyqanin e divaneve më afër jush dhe frymëzohuni nga cilësia dhe eleganca e koleksionit Nicolaquinto Italia.

Rijetoni rehatinë dhe dizajnin e vërtetë me divane dhe kolltuqe nga Nicolaquinto Italia. Çdo divan, nga divani 2-vendësh deri tek divani-krevati , është bërë me pasion dhe vëmendje ndaj detajeve, duke garantuar gjithmonë eksperiencën më të mirë të mundshme.

Eksploroni sot koleksionin Nicolaquinto Italia dhe transformoni hapësirën tuaj në një oaz komoditeti dhe stili .

Kombinimi perfekt i elegancës dhe funksionalitetit

Divanet tona përfaqësojnë mishërimin e shkrirjes midis stilit dhe prakticitetit. Çdo dizajn është projektuar me kujdes për t’iu përshtatur një sërë ambientesh, pavarësisht nëse është dhoma juaj e ndenjes apo hapësira profesionale. Materialet e zgjedhura me kujdes jo vetëm që pasqyrojnë bukurinë e brendshme, por janë gjithashtu të qëndrueshme me kalimin e kohës.

Zgjidhni komoditetin tuaj të personalizuar

Ne e kuptojmë se çdo individ ka nevoja të ndryshme kur bëhet fjalë për rehati. Kjo është arsyeja pse ne ofrojmë një gamë të gjerë opsionesh mbushjeje, duke përfshirë shkumë me densitet të ndryshëm dhe materiale ergonomike. Zgjidhni nivelin e mbështetjes që i përshtatet më së miri preferencave tuaja personale dhe shijoni një përvojë të ulur të përshtatur për ju.

Dizajn që frymëzon

Koleksioni ynë i divaneve dhe kolltukëve përmban dizajne që kapin imagjinatën. Nga modelet lineare dhe moderne deri tek modelet më klasike me detaje të gdhendura me dorë, me siguri do të gjeni divanin që i përshtatet shijes tuaj estetike në zonën tuaj të ndenjes. Çdo pjesë është një deklaratë stili që do të pasurojë hapësirën tuaj.

Materiale cilësore, Qëndrueshmëri në zemër

Ne jemi të përkushtuar të përdorim materiale me cilësi të lartë nga burime të qëndrueshme. Çdo divan është ndërtuar për të qëndruar, duke reduktuar ndikimin mjedisor falë jetëgjatësisë së tij. Përkushtimi ynë ndaj eko-qëndrueshmërisë reflektohet në çdo aspekt të prodhimit të divaneve tona. Mbulesat e përdorura për divanet Nicolaquinto zgjidhen me kujdesin maksimal. Çdo material zgjidhet për bukurinë e tij të brendshme dhe rezistencën e tij me kalimin e kohës. Nga lëkura e imët deri te pëlhurat e pasura, çdo opsion tapiceri reflekton vëmendjen ndaj cilësisë dhe ndjeshmërisë estetike.

Hyni në botën e divaneve tona

Ju ftojmë të shfletoni katalogun tonë dhe të zbuloni shumëllojshmërinë e stileve, ngjyrave dhe madhësive të disponueshme. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar për një oaz relaksues ose një pikë qendrore tërheqëse, divanet tanë janë gati për të transformuar hapësirën tuaj në diçka të jashtëzakonshme.

Divanet Nicolaquinto shquhen jo vetëm për dizajnin e tyre ekskluziv, por edhe për vëmendjen e përpiktë që i kushtohet detajeve, përfshirë tapiceri. Çdo divan është i mbështjellë me tapiceri të cilësisë së lartë që kombinon elegancën dhe qëndrueshmërinë në një bashkim të përsosur.

Elegancë që zgjat me kalimin e kohës

Ne e vlerësojmë dëshirën për të pasur një divan që është tërheqës estetikisht dhe rezistent ndaj konsumit të përditshëm. Veshjet tona janë të dizajnuara për t’i bërë ballë përdorimit të zgjatur, duke e mbajtur bukurinë e tyre të paprekur gjatë viteve. Kjo siguron që divani juaj Nicolaquinto të mbetet një pikë qendrore e elegancës në shtëpinë tuaj për një afat të gjatë.

Shumëllojshmëri opsionesh me porosi

Ne e kuptojmë se çdo hapësirë ​​dhe mënyrë jetese është unike. Kjo është arsyeja pse ne ofrojmë një shumëllojshmëri opsionesh tapiceri për të përmbushur nevojat tuaja personale. Nga lëkurat e buta, luksoze deri te pëlhurat e rehatshme dhe të qëndrueshme, ju mund ta personalizoni divanin tuaj Nicolaquinto për t’iu përshtatur shijes dhe nevojave tuaja. Zgjedhja e një divani është një emocion unik që vetëm NICOLAQUINTO mund t’ju bëjë të përjetoni.

Luksi dhe funksionaliteti i ndërthurur së bashku

Mbulesat e divaneve Nicolaquinto janë shumë më tepër se mbulesa të thjeshta – ato janë një shprehje e luksit dhe funksionalitetit të harmonizuar. Çdo zgjedhje tapiceri është projektuar për të ofruar jo vetëm një ndjesi komode, por edhe një bukuri vizuale që i përshtatet estetikës suaj personale.

Përvoja prekëse dhe vizuale

Ne e kuptojmë rëndësinë e aftësisë për të parë dhe prekur divanet përpara se të marrim një vendim. Në dyqanet tona do të keni mundësinë të përjetoni mjeshtërinë cilësore dhe dizajnin e patëmetë të divaneve Nicolaquinto. Konsulentët tanë ekspertë do të jenë të lumtur t’ju udhëzojnë përmes veçorive të produkteve tona, t’ju përgjigjen pyetjeve tuaja dhe t’ju ndihmojnë të gjeni divanin e përsosur për hapësirën tuaj.

Nëse jeni duke kërkuar për divane që mishërojnë elegancën e pakompromis, mos kërkoni më tej. Divanet Nicolaquinto janë në dispozicion në dyqanet tona ekskluzive, gati për t’u zbuluar dhe admiruar personalisht. Zbuloni se ku mund të gjeni kuintesencën e luksit në botën e mobiljeve.

Zgjidhni komoditetin, zgjidhni stilin, zgjidhni NicolaQuinto. Hyni në botën e luksit të aksesueshëm sot, vizitoni dyqanet tona dhe konfiguroni divanin tuaj të ardhshëm në faqen tonë zyrtare.

Ju zgjidhni kohën dhe
rezervoni një takim

Jeni të zënë gjatë gjithë ditës? Rezervoni një takim në kohën më të mirë për ju . Stafi ynë është gjithashtu i disponueshëm jashtë orarit normal të hapjes. Ne do të jemi në dispozicionin tuaj të plotë për t’ju këshilluar, për t’ju treguar të gjitha koleksionet dhe për t’ju lejuar të provoni çdo produkt të vetëm.

Na kontaktoni

Plotësoni formularin së bashku me informacionin e dobishëm. Ju do të thirreni sa më shpejt të jetë e mundur nga një prej operatorëve tanë. Ose telefononi zyrat tona.

Divane dhe kolltuqe, Koleksioni i divaneve dhe kolltuqeve, NICOLAQUINTO ITALIA

+ 39 0835204738

Zyra Itali

Divane dhe kolltuqe, Koleksioni i divaneve dhe kolltuqeve, NICOLAQUINTO ITALIA
Divane dhe kolltuqe, Koleksioni i divaneve dhe kolltuqeve, NICOLAQUINTO ITALIA
Divane dhe kolltuqe, Koleksioni i divaneve dhe kolltuqeve, NICOLAQUINTO ITALIA
Divane dhe kolltuqe, Koleksioni i divaneve dhe kolltuqeve, NICOLAQUINTO ITALIA

+ 39 3783039252

Numri ndërkombëtar i celularit

+ 39 0662279330

Numri ndërkombëtar i zyrës

Chiama il numero

+39 0835204738​

Un nostro operatore sarà a tua completa disposizione per fissare un appuntamento secondo le tue esigenze.

Iscriviti alle newsletter

Iscriviti per  ricevere news e offerte del mondo NicolaQuinto.

Thirrni numrin

+39 0835204738

Një nga operatorët tanë do të jetë në dispozicionin tuaj të plotë për të caktuar një takim sipas nevojave tuaja.

Regjistrohu për gazetat

Regjistrohu për  merrni lajme dhe oferta nga bota e NicolaQuinto .