dyqan divanesh në Matera

Të dyqan divaneshMatera nga NicolaQuinto , pika e parë e shitjes, e lindur nga nevoja për të ekspozuar para publikut krijimet artizanale të prodhuara në fabrikë. Brenda, klienti mund të admirojë nga dora e parë cilësinë e lartëprodukteve tona, vëmendjen dhe kujdesin obsesiv për detajet  por mbi të gjitha përjetoni komoditetin e çdo produkti të vetëm.
Çdo krijim është vendosur në një hapësirë ​​të personalizuar me orendi që përputhen me stilin e dhomës së ndenjes, duke simuluar një cep të shtëpisë brenda showroom-it. Klienti ndiqet në zgjedhjen e divanit nga personel i specializuar dhe i kualifikuar . Çdo mbulesë është e pranishme brenda dyqanit për të kuptuar më mirë performancën e materialit dhe ngjyrës .
Shërbimi i konsulencës NicolaQuinto vihet në dispozicion të klientit për një studim më të thelluar të hapësirës dhe ideve .  Një nga dizajnerët tanë do të ndihmojë klientin në zgjedhjen e të gjithë përbërësve të divanit përmes krijimit të projekteve ad hoc dhe renderimeve fotorealiste . Këto simulime ndihmojnë për të kuptuar më mirë aspektet e ndryshme stilistike që duhen marrë parasysh në mënyrë që të arrihet blerja me qetësi dhe vetëdije .  Jo një dyqan i thjeshtë divanesh në Matera, por mirësi dhe profesionalizëm në shërbimin ndaj klientit. Ejani vizitoni!

Dyqan divanesh Matera, Dyqan divanesh Matera, NICOLAQUINTO ITALIA

Flora Barbone

Menaxher i shitjeve në Itali

Dyqan divanesh Matera, Dyqan divanesh Matera, NICOLAQUINTO ITALIA

Brunella Lomonaco

Konsulent shitjesh

Oraret

E hënë 16:30/20:00
nga e marta deri të premten 9.30/12.30 dhe 16.30/20.00 E shtunë 09.30/12.30
E diel MBYLL

Telefono tani

Showroom Matera
+39 0835 1975204

DYQANI MATERA

Via la Martella, 117
MATERA - 75100

Ju zgjidhni kohën dhe
rezervoni një takim

Jeni të zënë gjatë gjithë ditës? Rezervoni një takim në kohën më të mirë për ju . Stafi ynë është gjithashtu i disponueshëm jashtë orarit normal të hapjes. Ne do të jemi në dispozicionin tuaj të plotë për t’ju këshilluar, për t’ju treguar të gjitha koleksionet dhe për t’ju lejuar të provoni çdo produkt të vetëm.

Dyqan divanesh Matera - çfarë thonë ata për ne
Dyqan divanesh Matera, Dyqan divanesh Matera, NICOLAQUINTO ITALIA
Margherita Daraia
rekomandoj
Read More
Rekomandohet shume 🤩... divani jone pervec se eshte top estetikisht eshte shume komod!!! Për të mos përmendur pëlhurat rezistente ndaj njollave tani të testuara nga fëmijët 😅 por me pastrim të lehtë kthehet si i ri.... falenderoj edhe Brunella që më ndihmoi shumë në zgjedhjen dhe përputhjen e ngjyrave... shumë staf i sjellshem gjithmone ne dispozicion.... pas nje viti mund te them vetem: Nicola Quinto garanci!😍
Dyqan divanesh Matera, Dyqan divanesh Matera, NICOLAQUINTO ITALIA
Antonietta Tortoriello
rekomandoj
Read More
Rekomandohet shumë, cilësi e shkëlqyeshme....divan i bukur....djemtë ishin të sjellshëm dhe shumë të përpiktë në dorëzim.....u rekomandoj të gjithëve!!!
Ndiqni profilet tona sociale

Chiama il numero

+39 0835204738​

Un nostro operatore sarà a tua completa disposizione per fissare un appuntamento secondo le tue esigenze.

prenota online il tuo appuntamento

Compila il form, un nostro operatore ti contatterà il prima possibile per confermare l’appuntamento.

Inserisci la data e l'orario che preferisci
Iscriviti alle newsletter

Iscriviti per  ricevere news e offerte del mondo NicolaQuinto.

Thirrni numrin

+39 0835204738

Një nga operatorët tanë do të jetë në dispozicionin tuaj të plotë për të caktuar një takim sipas nevojave tuaja.

rezervoni takimin tuaj online

Plotësoni formularin, një nga operatorët tanë do t’ju kontaktojë sa më shpejt të jetë e mundur për të konfirmuar takimin.

Shkruani datën dhe orën tuaj të preferuar
Regjistrohu për gazetat

Regjistrohu për  merrni lajme dhe oferta nga bota e NicolaQuinto .