Prizë divani Matera

Priza e divanit Matera është vendi i duhur për të gjetur divanin e duhur për dhomën tuaj të ndenjes me një çmim të volitshëm.

Showroom- i në via GranulariMatera ofron shumë zgjidhje të favorshme me një kosto të ulët , por me cilësi gjithmonë shumë të lartë. Divane krevate, divane qoshe ose gadishullore, divane me mekanizëm elektrik, kolltukë lounge, karrige ashensori, krevate dopio me dyshekë dhe jastëk të përfshirë dhe shumë produkte të tjera janë të ekspozuara në showroom -in e divaneve Matera . Shumë produkte janë të pranishme në versione të ndryshme të veshura si në lëkurë ashtu edhe në pëlhurëngjyra të ndryshme .
Stafi gjithmonë i vëmendshëm dhe i trajnuar do ta udhëheqë klientin në zgjedhjen e produktit më të përshtatshëm për nevojat e tyre. Ofertat e padiskutueshme të aktivizuara periodikisht ju lejojnë të blini një divan shumë cilësor me një çmim shumë të favorshëm me mundësinë e pagesës me këste duke përfshirë transportin në shtëpinë tuaj brenda 24/48 orëve. Duke ofruar cilësi të lartë të produktit artizanal të prodhuar në Itali me një çmim të favorshëm, ky është koncepti i prizës së divanit Matera. 

Prizë divani Matera, Prizë divani Matera, NICOLAQUINTO ITALIA

Flora Barbone

Menaxher i shitjeve në Itali

Prizë divani Matera, Prizë divani Matera, NICOLAQUINTO ITALIA

Federica Lomonaco

Konsulent shitjesh

Oraret

e hënë 16.30/20.30
nga e marta deri të premten 9.30/13.30 dhe 16.30/20.30 e shtunë 16.30/20.30
E diel MBYLL

Telefono tani

Showroom Matera Outlet
+39 0835 268073

ku jemi

Via Granulari, 14 - zona PAIP 2
MATERA - 75100

Ju zgjidhni kohën dhe
rezervoni një takim

Jeni të zënë gjatë gjithë ditës? Rezervoni një takim në kohën më të mirë për ju . Stafi ynë është gjithashtu i disponueshëm jashtë orarit normal të hapjes. Ne do të jemi në dispozicionin tuaj të plotë për t’ju këshilluar, për t’ju treguar të gjitha koleksionet dhe për t’ju lejuar të provoni çdo produkt të vetëm.

outlet matera - Çfarë thonë ata për ne

Prizë divani Matera, Prizë divani Matera, NICOLAQUINTO ITALIA
Antonio Sciorilli
rekomandoj
Read More
Kompani serioze me dizajn inovativ, staf të kualifikuar, takova Leonardo dhe Enzo në qendrën tregtare Roma Est, 2 shitës të shkëlqyer dhe të trajnuar mirë, urime edhe Flora, gjithmonë të gatshme dhe në dispozicion për të zgjidhur çdo problem që mund të lindë. Meqë ra fjala, bleva një divan lëkure të shkëlqyer me pouf, shumë komod, mikpritës dhe me cilësi të shkëlqyer. Unë rekomandoj shumë kompaninë Nicola Quinto.
Prizë divani Matera, Prizë divani Matera, NICOLAQUINTO ITALIA
Maria Grazia Lopergolo
rekomandoj
Read More
Unë rekomandoj 100% Nicola Quinto, miqësor, i përpiktë dhe i saktë në çdo detaj

Ndiqni profilet tona sociale

Chiama il numero

+39 0835204738​

Un nostro operatore sarà a tua completa disposizione per fissare un appuntamento secondo le tue esigenze.

prenota online il tuo appuntamento

Compila il form, un nostro operatore ti contatterà il prima possibile per confermare l’appuntamento.

Inserisci la data e l'orario che preferisci

Iscriviti alle newsletter

Iscriviti per  ricevere news e offerte del mondo NicolaQuinto.

Thirrni numrin

+39 0835204738

Një nga operatorët tanë do të jetë në dispozicionin tuaj të plotë për të caktuar një takim sipas nevojave tuaja.

rezervoni takimin tuaj online

Plotësoni formularin, një nga operatorët tanë do t’ju kontaktojë sa më shpejt të jetë e mundur për të konfirmuar takimin.

Shkruani datën dhe orën tuaj të preferuar

Regjistrohu për gazetat

Regjistrohu për  merrni lajme dhe oferta nga bota e NicolaQuinto .