dyqan divanesh tirane

Showroom me zemër italiane

Dyqani i divaneve në Tiranë ishte dyqani i parë NicolaQuinto jashtë kufirit kombëtar i cili mundësoi zgjerimin e markës dhe konfirmimin e punës së shkëlqyer të bërë si zëdhënëse e Made in Italy në botë. Me tre katet e ekspozitës , ekspozita NicolaQuinto në Tiranë u krijua me qëllimin e vetëm për të ndihmuar këdo që dëshiron në kërkimin e divanit perfekt. Nëpërmjet një shërbimi efikas konsulence , klienti do të ketë në dispozicion një staf të trajnuar, i cili është i vëmendshëm ndaj çdo nevoje të tij, qoftë edhe më të veçantë. Dyqani i divaneve në Tiranë është krijuar për të lejuar klientin të admirojë nga afër dhe të prekë cilësinë e divaneve italiane . Hapësirat e mëdha të dedikuara për ekspozitën janë organizuar duke simuluar një cep të shtëpisë brenda sallës së ekspozimit për të ofruar ndihmë të mëtejshme në zgjedhje. E gjitha ekskluzivisht e prodhuar në Itali, çdo pjesë është bërë nga profesionistët më të mirë në këtë sektor me materiale të cilësisë së shkëlqyer , në mënyrë që mjeshtëria e vërtetë italiane të vlerësohet në kompleksitetin e saj. Produkti final është fryt i dashurisë dhe përkushtimit ndaj punës , profesionalizmit të madh dhe vëmendjes ndaj çdo detaji . Dyqani i divaneve në Tiranë është vendi i përsosur ku mund të zgjidhni divanin që i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Vendi ku mirësjellja dhe profesionalizmi bashkohen për të ofruar një shërbim të patëmetë për klientët që do të arredojnë shtëpinë e tyre. Prioriteti mbetet gjithmonë klienti dhe është ai që ne duam t’i ofrojmë më të mirën. Qoftë një kolltuk, një divan krevat apo një kolltuk i vogël, planifikimi i projektit, krijimi dhe shpërndarja e punës së përfunduar bëhet në vetëm pak ditë.
dyqan divanesh Tirane, Dyqan Sofa Tirane, NICOLAQUINTO ITALIA

Eglantina Kaftirani

Menaxher i zonës

dyqan divanesh Tirane, Dyqan Sofa Tirane, NICOLAQUINTO ITALIA

xhulia kurti

Konsulent shitjesh

dyqan divanesh Tirane, Dyqan Sofa Tirane, NICOLAQUINTO ITALIA

Vjollca Bregu

Konsulent shitjesh

dyqan divanesh Tirane, Dyqan Sofa Tirane, NICOLAQUINTO ITALIA

Artjola Koci

Konsulent shitjesh

Ju presim

Ejani dhe zbuloni të gjitha modelet në sofa shop në Tiranë. Ose telefononi për të caktuar një takim për të dizajnuar dhomën tuaj të ndenjes me stafin tonë të konsulencës së arredimit. Ekspozita është e lehtë për t’u arritur, me parkim të dedikuar për klientët. Brenda ka edhe një zonë pritjeje ku mund të bëni një pushim të shkurtër në relaksim të plotë.

Orari i hapjes së showroom-it

nga e hëna në të shtunë nga ora 10:00 deri në 20:00
Diell nga ora 09:00 deri në 15:00

Telefono tani

Showroom Tiranë
+355 (0) 44 50 1526

ku jemi

Autostrada Tiranë-Durrës km5
Mezez - Tiranë - Shqipëri

Ju zgjidhni kohën dhe
rezervoni një takim

Jeni të zënë gjatë gjithë ditës? Rezervoni një takim në kohën më të mirë për ju . Stafi ynë është gjithashtu i disponueshëm jashtë orarit normal të hapjes. Ne do të jemi në dispozicionin tuaj të plotë për t’ju këshilluar, për t’ju treguar të gjitha koleksionet dhe për t’ju lejuar të provoni çdo produkt të vetëm.

divan shop Tirana - Ndiqni profilet tona sociale

Chiama il numero

+39 0835204738​

Un nostro operatore sarà a tua completa disposizione per fissare un appuntamento secondo le tue esigenze.

prenota online il tuo appuntamento

Compila il form, un nostro operatore ti contatterà il prima possibile per confermare l’appuntamento.

Hai selezionato il negozio di Tirana - Autostrada Dr-Tr, km 5
Inserisci la data e l'orario che preferisci

Iscriviti alle newsletter

Iscriviti per  ricevere news e offerte del mondo NicolaQuinto.

Thirrni numrin

+39 0835204738

Një nga operatorët tanë do të jetë në dispozicionin tuaj të plotë për të caktuar një takim sipas nevojave tuaja.

rezervoni takimin tuaj online

Plotësoni formularin, një nga operatorët tanë do t’ju kontaktojë sa më shpejt të jetë e mundur për të konfirmuar takimin.

Ju keni zgjedhur dyqanin në autostradën Tiranë - Dr-Tr, km 5
Shkruani datën dhe orën tuaj të preferuar

Regjistrohu për gazetat

Regjistrohu për  merrni lajme dhe oferta nga bota e NicolaQuinto .