Dyqan divanesh në Romë, ekselenca e Italisë së bërë NICOLAQUINTO në Via Gregorio VII

Mirë se vini në zemrën e rehatisë në Romë, ku dizajni takohet me cilësinë dhe traditën. Dyqani i divaneve NICOLAQUINTO është pika juaj e referencës për divanin tuaj të ri të prodhuar në Itali.

Dyqan divanesh Romë, Dyqan divanesh Rome via Gregorio VII, NICOLAQUINTO ITALIA

Sofas Via Gregorio VII: Një përvojë unike në qytet

I vendosur strategjikisht në një nga rrugët më të njohura të Romës, Via Gregorio VII, dyqani ynë përfaqëson destinacionin ideal për ata që kërkojnë elegancë dhe rehati. Falë përzgjedhjes sonë të madhe të divaneve me cilësi të lartë, NICOLAQUINTO ka fituar reputacionin e të qenit një nga dyqanet më të mira të shkëlqyera të divaneve në Romë.

Sa herë që shkruani “Rome sofa shop Via Gregorio VII” ose “Gregorio VII sofas” në shiritin e kërkimit, dijeni se jeni një hap larg zbulimit të një koleksioni divanesh që ndërthurin stilin, funksionalitetin dhe qëndrueshmërinë me kalimin e kohës. Ne jemi krenarë t’u ofrojmë klientëve tanë një sërë opsionesh që janë të përshtatshme për çdo nevojë mobilimi.

Me një histori dhe traditë që na shohin të rrënjosur në qytetin e përjetshëm, NICOLAQUINTO Divani është shumë më tepër se një dyqan i thjeshtë divanesh në Gregorio VII. Është një eksperiencë, një udhëtim përmes pasionit për mobiljet dhe dizajnin.

Pse të zgjidhni divanet NICOLAQUINTO në Via Gregorio VII

1. Ekspertët e arredimit: Me eksperiencë shumëvjeçare në këtë sektor, ekipi ynë i ekspertëve është i gatshëm t’ju udhëheqë në zgjedhjen e divanit perfekt për hapësirën tuaj.

2. Cilësi e garantuar: Divanet tona janë bërë me materiale të cilësisë së lartë, duke garantuar qëndrueshmëri dhe stil në çdo pjesë, 100% të certifikuar të prodhuar në Itali.

3. Vendndodhja strategjike: E vendosur në zemër të Romës, dyqani ynë është lehtësisht i aksesueshëm për të gjithë ata që kërkojnë divane cilësore në qytet.

Nëse jeni duke kërkuar për një divan modern, klasik, stilist apo të bërë me porosi, dyqani ynë i divaneve në Romë në Via Gregorio VII është zgjidhja juaj. Ju ftojmë të na vizitoni dhe të zbuloni bukurinë dhe komoditetin e produkteve tona dhe përsosmërinë e NICOLAQUINTO të prodhuar në Itali. Ju presim!

Oraret

HËN 15.30-19.30
nga MAR deri në E ENJ 10:00-13:30 / 15:30-19:30
nga e Premtja deri në SAT 10:00-20:00
DIEL 10.30-14.00 / 16.00-19.30

Telefono tani

Dyqani Gregory VII
+39 0683932206

Dyqani Gregory VII

Via Gregorio VII, 170
ROME - 00165

Dyqan divanesh Romë, Dyqan divanesh Rome via Gregorio VII, NICOLAQUINTO ITALIA

Flora Barbone

Menaxher i shitjeve në Itali

Dyqan divanesh Romë, Dyqan divanesh Rome via Gregorio VII, NICOLAQUINTO ITALIA

Silvana Perrini

Konsulent shitjesh

Dyqan divanesh Romë, Dyqan divanesh Rome via Gregorio VII, NICOLAQUINTO ITALIA

Cecilia Scardia

Konsulent shitjesh

Ju zgjidhni kohën dhe
rezervoni një takim

Divani Roma Gregorio VII - Ndiqni profilet tona sociale

Iscriviti alle newsletter

Iscriviti per  ricevere news e offerte del mondo NicolaQuinto.

Regjistrohu për gazetat

Regjistrohu për  merrni lajme dhe oferta nga bota e NicolaQuinto .