Dyqani Salerno - Le Cotoniere

Elegancë dhe rehati në Salerno

Këtu, ju do të zhyteni në një botë komoditeti dhe stili, ku arti italian i mobiljeve ndërthuret me funksionalitetin, duke ju ofruar një gamë të gjerë divanesh, kolltuqesh dhe produkte të tjera të cilësisë së lartë.

NicolaQuinto është sinonim i përsosmërisë në sektorin e mobiljeve. Secili prej produkteve tona është bërë me pasion dhe kujdes artizanal, duke reflektuar krenarinë dhe traditën e ” Made in Italy “. Cilësia e materialeve dhe kërkimi estetik bashkohen për të krijuar mobilje që jo vetëm plotësojnë nevojat tuaja të përditshme, por edhe pasurojnë hapësirën tuaj të jetesës.

showroom- in tonë, do të gjeni një përzgjedhje të madhe divanesh dhe kolltuqesh, secila me një dizajn unik dhe komod.

Pavarësisht nëse kërkoni një divan elegant për dhomën tuaj të ndenjes, një kolltuk mikpritës për dhomën tuaj të punës apo pajisje të tjera arredimi, ” Nicolaquinto ” ka atë që është e duhura për ju.
Konsulentët tanë ekspertë janë në dispozicionin tuaj për t’ju udhëhequr në zgjedhjen e pjesës perfekte për shtëpinë tuaj. Çdo produkt është i disponueshëm në një shumëllojshmëri pëlhurash dhe ngjyrash për t’iu përshtatur shijeve tuaja personale dhe ne jemi gati të përshtatim çdo detaj sipas nevojave tuaja.

Ju ftojmë ngrohtësisht të vizitoni showroom-in tonë dhe të zbuloni elegancën e përjetshme të mobiljeve tona. Ejani dhe provoni nga dora e parë cilësinë dhe mjeshtërinë që na dallon.
Nicolaquinto ” është destinacioni juaj për arredimin e stilit italian. Ejani dhe na vizitoni sot në qendrën tregtare “Le Cotoniere” në Salerno dhe filloni ta transformoni hapësirën tuaj në një vend me bukuri dhe rehati të pashoqe.

Qendra Tregtare Le Cotoniere ndodhet pak minuta nga qendra e Salerno-s dhe është lehtësisht e arritshme nga daljet e autostradës. Via Dei Greci, 5 në Salerno.

Oraret

nga e hëna deri në DIEL 10:00-13:00 / 16:00-21:00

Telefono tani

Dyqan Salerno
+39 3783044498

dyqan SALERNO

Via dei Greci, 5

84135 – Salerno – Itali

Ju zgjidhni kohën dhe
rezervoni një takim

Jeni të zënë gjatë gjithë ditës? Rezervoni një takim në kohën më të mirë për ju . Stafi ynë është gjithashtu i disponueshëm jashtë orarit normal të hapjes. Ne do të jemi në dispozicionin tuaj të plotë për t’ju këshilluar, për t’ju treguar të gjitha koleksionet dhe për t’ju lejuar të provoni çdo produkt të vetëm.

Chiama il numero

+39 0835204738​

Un nostro operatore sarà a tua completa disposizione per fissare un appuntamento secondo le tue esigenze.

prenota online il tuo appuntamento

Compila il form, un nostro operatore ti contatterà il prima possibile per confermare l’appuntamento.

Inserisci la data e l'orario che preferisci

Iscriviti alle newsletter

Iscriviti per  ricevere news e offerte del mondo NicolaQuinto.

Thirrni numrin

+39 0835204738

Një nga operatorët tanë do të jetë në dispozicionin tuaj të plotë për të caktuar një takim sipas nevojave tuaja.

rezervoni takimin tuaj online

Plotësoni formularin, një nga operatorët tanë do t’ju kontaktojë sa më shpejt të jetë e mundur për të konfirmuar takimin.

Shkruani datën dhe orën tuaj të preferuar

Regjistrohu për gazetat

Regjistrohu për  merrni lajme dhe oferta nga bota e NicolaQuinto .