Dyqan divanesh dhe kolltuqesh
në Potenza (Tito scalo) Qendra Blerëse Lucania.

Mirë se vini në qendrën e rehatisë në Potenza, ku eleganca e dizajnit përzihet me traditën.

, Dyqan divanesh Potenza (Tito Scalo), NICOLAQUINTO ITALIA

Divane dhe kolltuqe te prodhuara ne Itali ne qendren tregtare Polo Acquisti Lucania

Hyni në botën e luksit dhe komoditetit në dyqanin tonë ekskluziv të divaneve, NicolaQuinto. Ne jemi të përkushtuar t’ju ofrojmë vetëm më të mirën për hapësirën tuaj të jetesës.

Me një përzgjedhje të gjerë stilesh, ngjyrash dhe pëlhurash me cilësi të lartë, divanet tona janë krijuar për t’iu përshtatur çdo nevoje dhe stili jetese. Nëse jeni duke kërkuar për një divan klasik dhe elegant apo diçka më moderne dhe inovative, ne kemi atë që është e duhura për ju.

Ekipi ynë i ekspertëve është këtu për t’ju udhëhequr në blerjen e divanit të përshtatshëm për nevojat tuaja, duke ofruar këshilla të personalizuara dhe asistencë profesionale. Misioni ynë është të bëjmë çdo moment të kaluar në divanin tonë një përvojë të pastër relaksi dhe kënaqësie.

Ejani dhe na vizitoni në Galerinë e Qendrës Tregtare – Qendra Blerëse Lucania për të zbuluar koleksionin NicolaQuinto të divaneve, kolltukëve dhe shtretërve. Ne jemi këtu për të bërë realitet ëndrrën tuaj të rehatisë!

Oraret

LUN 9:30 - 13:30 /16:30 - 20:30 VENERDI Chiuso - SAB e DOM 9:30-13:30 / 16:30-20:30

Telefono tani

tel.  +39 3715964388

tel.  0835204738 

Qendra e blerjeve Lucania

C. Comm.le Polo Acquisti Lucania Z.I. Contrada S. Loja 85050 – Tito (PZ) – ITALIA

Ju zgjidhni kohën dhe
rezervoni një takim

Iscriviti alle newsletter

Iscriviti per  ricevere news e offerte del mondo NicolaQuinto.

Regjistrohu për gazetat

Regjistrohu për  merrni lajme dhe oferta nga bota e NicolaQuinto .